HOTEL TREND Plzeň - ubytování Plzeň
HOTEL TREND Plzeň - ubytování Plzeň

Dinopark Plzeň

DinoPark

DinoPark je unikátním zábavním parkem pro nejširší veřejnost (hlavní cílová skupina je rodina s dětmi 5–15 let), zobrazující modely zvířat z druhohorního období v životních velikostech v jejich přirozeném prostředí tak, jak obývala naši planetu před mnoha miliony let.

Modely jsou jak statické, tak i robotické, pohyblivé. Všechny modely jsou ozvučené. Součástí parku jsou atrakce podporující edukační funkci parku, 3D kino, Dětské paleontologické hřiště, naučná stezka apod.

Robotické modely

Robotické pohyblivé modely jsou řízeny počítačem, každý model vlastním, celý park pak ovládá centrální počítač. Pohonnou jednotkou je vzduchokompresor. Robotické modely není možno v prostředí střední Evropy umístit do venkovního prostoru celoročně.

Statické modely

Statické modely jsou vyráběny výhradně v životní velikosti a přesně zobrazují jak anatomii, tak povrch těla druhohorního zvířete.

3D kino

Pevnou součástí parku je unikátní 3D kino s panoramatickou projekcí. Návštěvníkům jsou zapůjčeny speciální brýle, s nimiž mohou sledovat plastický obraz originálního filmu o vzniku života na Zemi.

Dětské paleontologické hřiště

Součástí DinoParku je i Dětské paleontologické hřiště, kde se děti pod dohledem učí základům paleontologické práce. DinoPark má vedle zábavné i vzdělávací funkci, díky níž je zajímavý pro školní i zájmové výlety.

Charakteristika DinoParku

Doplňkovými atrakcemi jsou i netradiční DinoShop s neobvyklými suvenýry z druhohor i občerstvení DinoCafé a DinoGrill.

DinoPark DinoPark DinoPark DinoPark DinoPark DinoPark DinoPark DinoPark DinoPark DinoPark DinoPark DinoPark

HOTEL TREND

  • kvalitní ubytování v centru Plzně
  • velká školící místnost s dataprojektorem, notebookem, televizorem vhodná pro workshopy, prezentace …
  • velká snídárna a společenská místnost
  • recepce s lobby barem
  • hlídání dětí, květinový servis
  • kryté podzemní parkování vhodné i pro motocyklisty – uzamykatelný box na motorky

Odkazy, partneři